Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.1 ст.369 КК України (пропозиція службовій особі, надати їй неправомірну вигоду за вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, дії з використанням службового становища) стосовно місцевого жителя, підозрюваного у зберіганні наркотиків.
Читайте також
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Досудовим розслідуванням встановлено, що зборівчанин, підозрюваний у скоєнні злочину, у приміщенні відділення поліції пропонував керівнику відділення 5000 грн неправомірної вигоди за непритягнення його до кримінальної відповідальності. Поліцеський відмовився від незаконної пропозиції чоловіка.
Факт надання неправомірної вигоди задокументовано правоохоронцями. Розслідування завершено.