З метою наведення належного санітарного стану на території міста та підвищення рівня благоустрою, з 2 до 5 квітня під час двомісячника благоустрою у Тернополі заплановано провести загальноміську толоку.
Прийняти участь у виконанні робіт із впорядкування прибудинкових, прилеглих та закріплених територій, зелених зон, ремонту і висадження зелених насаджень можуть усі тернополяни, організації, які обслуговують житловий фонд міста, комунальні підприємства та суб’єкти господарювання.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Анастасія Гарасим’як.