Туристична асоціація започатковує проект «Амбасадори Тернопілля»

Опубліковано:
1 Квітня, 2018 о 17:43

За результатами проведення першого Тернопільського туристичного форуму та участі у Києві у Туристичній виставці Uitt’2018 громадська організація «Туристична асоціація Тернопілля» звернулася офіційно з листом до Тернопільської міської ради з ініціативою про сприяння та підтримання започаткування проекту «Амбасадори Тернополя» як елементу маркетингової стратегії міста.

Одним з завдань проекту є пошук активних вихідців з Тернопільщини, які завдяки своєму міжнародному авторитету та професійній діяльності сприяють промоції Тернополя. Метою звернення є належне інформування, висвітлення, популяризації та просування бренду міста Тернопіль, залучення до міста інвестицій та проведення міжнародних заходів, створення конгрес-центрів, ідентифікації громадян, які мають публічну впізнаваність і асоціюють себе з містом в Україні та за її межами, створення нових туристичних маршрутів та туристичних продуктів для промоції рідного краю.Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #амбасадори тернопілля, #асоціація, #Демкура, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: