У Тернополі проведуть перші семінари з «НейроSерфінгу»
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 31 Березня, 2018 о 12:43
25.06.2026
00:22:09
У Тернополі проведуть перші семінари з “НейроSерфінгу”. Організатор – керівник Центру східної культури «Лотос» у Тернополі Микола Більчук розповідає, що ідея таких семінарів виникла під час проведення військово-патріотичного вишколу «Захисти свій дім». В основі проекту – програми китайських та японських шкіл, у яких виховують майбутніх управлінців.
«Під час семінарів ми тренуватимемо тунельний підпериферійний зір, слух, почуття ритму, пам’ять і координацію. Ми будемо тренувати здатність входити в творчий потік, відчуття балансу і рівноваги. Ми будемо робити усе, щоб налагодити нові нейронні зв’язки в нашому мозку, який ми будемо програмувати на більш ефективну і досконалу поведінку», – розповідає Микола Більчук.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026