Маленькі тернополяни побували на «творчих посиденьках» з письменницею Лесею Вознюк. Зустріч відбулася у рамках Тижня дитячого читання у відділі обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів Тернопільської обласної дитячої бібліотеки. На захід завітали маленькі шанувальники творчості письменниці – вихованці дитячого садочка №39 “Берізка” УМВС Тернополя. Леся Вознюк розповіла діткам про улюблену роботу у видавництві, а також про те, як уперше взялась за авторське перо.
«Вірші у пані Лесі надзвичайно легкі для сприйняття, жартівливі і водночас пізнавальні та повчальні. Тому й не дивно, що малеча слухала їх з великою цікавістю. Справжньою несподіванкою для авторки стало те, що дехто з присутніх вивчив і декламував на пам’ять її ж поезії. Не обійшлося й без приємних сюрпризів. Леся Вознюк подарувала бібліотеці і своїм юним шанувальникам чудові книги від видавництва «Підручники і посібники», а також яскраві комплекти у складі пам’яток-закладок, патріотичних наклейок і мінікалендарика», – йдеться на сайті обласної дитячої бібліотеки.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/03/29/4d670f505bd1e77e9e5ba54c2212b784.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/03/29/512b999a7e6963da35f06440be017750.jpg)
Фото з сайту Тернопільської обласної дитячої бібліотеки