З 1 квітня на Тернопільщині розпочне діяти нерестова заборона. До десятого червня не можна буде виловлювати рибу, проводити днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші. У цей період усі рибогосподарські водні об’єкти області оголошуються нерестовищами. Однак, рибалки-любителі зможуть рибалити на одну вудку з одним гачком.
Асоціація рибалок України закликає усіх дотримуватися закону і повідомляти про факти браконьєрства. Свідки незаконної риболовлі можуть повідомляти про злочин за телефоном «Гарячої Лінії» Держрибагентства 0-800-50-52-50.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ