Заборона діятиме до 10 червня, про це йдеться в наказі Тернопільського рибоохоронного патруля.
В більшості наших прісноводних видів риб нерест проходить з весни до початку літа. Кожен вид риби для розмноження йде на спеціальні місця – нерестовища. Нерест проходить переважно в заплавах річок, на трав’янистих мілководдях.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відомство закликає громадян дотримуватися встановлених під час нерестового періоду правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номерами цілодобової телефонної «гарячої» лінії: (0352) 27-70-34, 097-427-85-95.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/03/26/e26acaaab437df74e489b35ec1c48321.png)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/03/26/70b2694b25317f0b07cc0be2d2b48988.png)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/03/26/dabe03bbe019ab18744556f9e6a5d787.png)