29 березня о 18:30 у книгарні «Є» організовується зустріч-розмова з мандрівницею з Тернополя Оксаною Кузьменко. Всіх охочих запрошується послухати про подорож семи країнами світу за 100 доларів. Захід відбудеться в рамках проекту «Мандри».
Мандрівниця розповість про переваги та несподіванки автостопу, качусерфінгу та незламної віри впродовж мандрівки. Також вона поділиться різноманітними подорожніми лайфхаками та враженнями від міст Румунії, Італії, Словенії, Австрії, Угорщини та інших країн.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Анастасія Гарасим’як