Канікули для танцюристів зразкового ансамблю танцю “Перлина” ТЕОКШМ ім. І. Герети розпочались з тріумфу – перші місця, дипломи та кубки «Всеукраїнського фестивалю творчості дітей та молоді «Березень! Канікули!!!» у номінації “Класична хореографія. Вік 14-15 років” вже їдуть у Тернопіль. Світлана Рудак художній керівник колективу разом зі своїми талановитими вихованками на конкурс підготували цікаву програму – танець “Вісники добра”, “Сім красунь”, “Французький вальс”, “Натхнення”, “Дует вишеньок” з балету К. Хачатуряна “Чіполіно”.
Фестиваль дивував глядачів 24-25 березня у Дніпрі. Організатори народний ансамбль танцю «Орлятко» запросили в гості творчі колективи Києва, Львова, Тернополя та Запоріжжя. Також свою майстерність продемонстрували колективи: «Антарес», «Tранс-Денс», «АТ-dance», «Максимум», «Вікторіал», «Фантазія», «Асорті», «Овація», Дніпровський коледж культури та запрошені гості.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/03/26/f6a8cf1226a48be37898a225a72729b3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/03/26/d9ecf01b974b55b1775359c0bc77c56f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/03/26/2dfe3a3669ebac839ddb2ff5da8ae385.jpg)