На Театральному Майдані Тернополя провели флешмоб з нагоди 4-ї річниці створення Національної гвардії України. Військові виступили разом з дівчатами, які виконували рухи з жовтими та блакитними стрічками у руках. Службовці відзначають: гордяться тим, що є частиною Нацгвардії і готові завжди сміливо і сумлінно виконувати свої обов’язки.
Нагадаємо, Національна гвардія України – військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і виконує завдання із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами — із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій. Як самостійна силова структура існувала з 1991 по 2000, як військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та залученням нових військових кадрів на добровольчій основі з 13 березня 2014 року.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відео: Катерина Богуславська