22 березня 2018 року у м. Тернополі за участю керівників та працівників головного територіального управління юстиції, фахівців регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правову акцію «Скажи стоп насильству».
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
З метою привернення уваги до проблеми насильства та інформаційно-просвітницької роботи, направленої в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля, розроблено та розповсюджено 200 примірників двох тематичних буклетів. Для сучасного суспільства проблема насильства є дуже актуальною, оскільки воно передається як модель поведінки дітям від батьків, що зумовлює його існування віками. Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство, можливе лише за умови об’єднання зусиль державних органів та кожної людини. Скажи своє ні насиллю, оскільки насильство породжує насильство.