У квітні тернополяни матимуть додаткові потяги
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 23 Березня, 2018 о 11:13
24.06.2026
19:33:41
ПАТ «Укрзалізниця» запускає додатковий швидкісний потяг із Києва до Тернополя у квітні.
Читайте також
Як зазначають на сайті «Укрзалізниці» , потяг № 747 категорії «Інтерсіті» Київ-Тернопіль вирушить з Києва 14 квітня о 17:24 та прибуде до Тернополя о 23:25. Назад з Тернополя поїзд № 748 Тернопіль-Київ вирушить 15 квітня о 04:04 та прибуде до Києва о 10:01.
Всі інші потяги курсуватимуть відповідно до розкладу.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026