Літературна Тернопільщина: Премія – Михайлові Сопилюку

Опубліковано:
18 Березня, 2018 о 21:43

Приємна подія відбулась нещодавно у стінах Заліщицького аграрного коледжу ім. Є. Храпливого. Тут вручили літературну премію імені Петра Ковальчука знаному в Заліщицькому краї, області, за кордоном видатному історикові, педагогові, авторові майже десяти книг ґрунтовних досліджень, присвячених Заліщанщині та її людям, Михайлові Васильовичу Сопилюку.

Пан Михайло уже багато років працює заступником директора коледжу із навчальної роботи, проте, попри щоденну зайнятість, знаходить час на пошукову і літературну творчість. Останнє вагоме досягнення Михайла Сопилюка – змістовна праця про історію Заліщицького краю, яку він написав у співавторстві із Миколою Бачинським, – два томи книги «Заліщики: роки, події, люди». У двотомнику досліджено великий історичний пласт краю, подано цікаві розповіді про видатних постатей, які залишили свій слід на цій благодатній землі. Працелюбність Михайла Васильовича просто вражає, адже дослідницька праця – це титанічні зусилля, які під силу не кожному.Михайло Сопилюк є членом Національної спілки журналістів України, його публікації в пресі завжди викликають жвавий і непідробний інтерес читачів.

Ірина Мадзій.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Заліщики, #книга, #література, #михало сопилюк, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #премія, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: