Лелеки на Тернопільщині в небезпеці: можуть загинути від холоду та голоду
- Опубліковано: Максим Скасків
- —
- 18 Березня, 2018 о 21:13
24.06.2026
17:40:52
Через нове похолодання чорногузи, що уже повернулися на Тернопільщину, можуть загинути від холоду та голоду.
Ослаблені перельотом птахи потрапили у смертельно небезпечні для них умови. Через замерзання водойм і товстий шар снігу лелекам складно здобувати їжу. Захисники природи просять усіх небайдужих допомогти пернатим. У соцмережах з’явилися фото лелек в сніговому полоні і заклики до їх порятунку.
Підсобити чорногузам можна очистивши від снігу невелику територію і залишивши їм трохи харчів.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026