Про спробу передати 16-річним молодиком наркотичні речовини в’язням стало відомо 28 лютого. Хлопця впіймали «на гарячому», коли він перекидав наркотики через грати виправної колонії, – пише Бізнес область.
За попередніми висновками, у пакунку був амфетамін та марихуана. Наркотики відправили на експертизу. За фактом злочину проти хлопця порушено кримінальну справу. Досудове слідство триває. За такий злочин передбачено до 10 років за гратами.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ