Це – родина Парубочих. Мама Любов, тато Остап, син Руслан та дочка Надія. Кілька років родина жила в Італії, батьки працювали, діти – ходили до школи. Проте не так давно повернулись в Україну, оселились у селі Жизномир Бучацького району, де створили сімейну молочну ферму, – пише ТВ-4.
Міні-ферма – це основний дохід родини Парубочих та їх бізнес. Її хочуть розширювати, планують збільшити поголів’я вдвічі, додати інші породи корів, які були б пристосовані до клімату та давали багато молока. Для цього, ймовірно, доведеться наймати працівників, адже двом людям обходити таке велике господарство – важко.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ