Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як розповів 38-річний тернополянин, інцидент трапився 21 лютого близько 21:30 год. у барі «Бункермуз», де між ним і охоронцем виник конфлікт, який переріс у з’ясування правоти із застосуванням сили. Допомагали гамселити відвідувача закладу й інші невідомі хлопці.
Вже в медзакладі у побитого чоловіка діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, садно суглоба та забійну рану чола. Після надання меддопомоги його відпустили додому, від госпіталізації потерпілий відмовився.
За фактом хуліганства правоохоронцями розпочато розслідування. Деталі сутички встановлюються.