Вчора, 20 лютого, мало відбутися чергове засідання у справі вбивства активіста з Кременця Віталія Ващенка. Та, на жаль, засідання так і не було, – БезТабу.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, по справі проходить чотири обвинувачених – Олександр З., Станіслав Б., Олексій Ц. та Максим К. Спершу чоловіки погодилися співпрацювати зі слідством. Та на останніх засіданнях суду помітно, що вони затягують справу. Спершу розповіли історію, що у Кременець їх привели дівчата. Згодом, що приїхали переганяти автомобілі, а Ващенка зустріли випадково на вулиці та не мали наміру його вбивати.
Отже, засідання так і не відбулося, бо, як повідомили у Чортківській установі виконання покарань, обвинувачений Олександр З. захворів і через недугу його не змогли доставити у зал судових засідань.
Розгляд справи перенесли на 1 березня на 12 годину.