На Тернопільщині трапився нещасний випадок на виробництві. Зокрема, на кондитерській фабриці постраждав працівник.
Йдеться про одного з робітників ТОВ «Голський Світ Компані», підприємство займається виготовленням солодощів у місті Чортків. Інцидент стався вчора вранці, повідомляє інтернет-видання Тернополяни. Його деталі з’ясовуються.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Читайте також
А тим часом 33-річний працівник, житель Гусятинського району, ледь не залишився без правої руки. Його каретою швидкої медичної допомоги доправили в Чортківську ЦРКЛ із страшними травмами.
— У потерпілого діагностували травматичну ампутацію вказівного пальця на правій руці, відкритий перелом мізинця тої ж руки і ще пошкодження третього та четвертого пальця правої кисті, — розповідають чортківські медики.
За фактом вчинення злочину проти безпеки виробництва розпочато правоохоронцями розпочато перевірку.