Активісти розмістили у групі в Фейсбук «Врятуй Дністер від ГЕС» флешмоб #saveDnister_fromHPP.
Таким чином небайдужі люди закликають усіх захистити річку та загалом цілу екосистему трьох областей України – Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької від будівництва каскаду з 6 ГЕС, – пише БезТабу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Щоб взяти участь у флешмобі, необхідно спершу приєднатися до групи Фейсбуку saveDnister_fromHPP, зробити фото з аркушем А4 з написом хештегу #saveDnister_fromHPP на фоні свого міста та виставити фото як пост у групі saveDnister_fromHPP на своїй сторінці, зазначивши назву міста та хештег.
Детальніше у відео
До слова, уже зареєстрована петиція до урядів Республіки Молдова та України щодо припинення непрозорих переговорів та укладення Угоди про функціонування Дністровського гідро енергокомплексу.