Ще з 2015 року міграційна служба, після відповідних змін у законодавстві, не здійснює оформлення проїзних документів дитини та вклейку фотографії дитини у паспорт батьків. Але документи, оформлені раніше, є діючими до завершення терміну їхньої дії.
У міграційній службі нагадують, термін дії проїзного документа дитини – 4 роки. Зараз же дітям від народження оформляють паспорт для виїзду за кордон, пише “Досьє 102″.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ