Патрульні вдруге впіймали водія у стані наркотичного сп’яніння
Близько 5-ї години ранку, 15 лютого, на вулиці Протасевича інспектори зупинили Daewoo Lanos, водій якого не увімкнув покажчик повороту.
Перевіряючи документи, патрульні помітили, що у кермувальника зіниці не реагують на світло, руки тремтять, а поведінка не відповідає обстановці. Ці ознаки вказували, що він ймовірно у стані наркотичного сп’яніння. Інспектори запропонували водієві пройти огляд. Результат виявився позитивним.
На водія патрульні винесли постанову за ч. 2 ст. 122 КУпАП (порушення ПДР) та склали вдруге адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння).
Управління патрульної поліції в Тернопільській області застерігає: не марнуйте життя на наркотики! Вони — вбивають!
Останні новини:
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики
- У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
- Авторові вірша супершлягера 1960-х «Квіти ромена» поету Борису Демківу 20 липня 2026 сповнилося б 90…
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу