Чоловічий вокальний квартер “Акорд” взяв участь у шоу “Голос країни”. Чи розвернули тернополяни крісла зіркових тренерів можна буде побачити у неділю 18 лютого, – пише Доба.
Зазначимо, що квартет створений 1998 року із любителів ансамблевого співу – студентів Тернопільського національного педагогічного університету, які успішно поєднували навчання із пісенною творчістю.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За роки існування квартет завоював прихильність та визнання в Україні та в закордонні.
У репертуарі квартету близько 200 творів: українські народні пісні та пісні народів світу, музична класика, духовні піснеспіви, зразки сучасної вокальної музики.