Погода в Тернополі та Тернопільській області на четвер, 15 лютого

Опубліковано:
14 Лютого, 2018 о 22:23

У четвер в Тернопільській області буде хмарна погода з проясненнями. За даними Sinoptik.ua у Тернополі, Підгайцях, Бережанах, Шумську, Збаражі, Кременці, Бучачі, Борщеві можливий невеликий сніг.

Температура повітря вночі близько -6…-1, удень стовпчики термометрів піднімуться до -2…+2 градусів. Вітер східних і північно-східних напрямків, 1-4 м/с.



До кінця тижня майже на всій території області прогнозується хмарна погода з проясненнями, місцями — сніг.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #погода, #прогноз, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Депутат Сергій Бондарчук з Тернопільщини на фронті нищить окупантів із перших днів Великої війни
11:58, 24 Жовтня, 2025

Депутат Сергій Бондарчук з Тернопільщини на фронті нищить окупантів із перших днів Великої війни

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: