Маленькі тернополяни теж святкують День Валентина. Майстер-клас під назвою «Закоханий» провели у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей. Хлопчики і дівчатка виготовляли романтичні листівки.
«З допомогою бібліотекаря маленькі читачі створили милі і надзвичайно зворушливі листівки, які можна подарувати найкращому другові, або й тому однокласнику, чи однокласниці, при зустрічі з яким починає частіше битися серце 🙂 Завершився захід спільним читанням книги про найромантичнішого і найхаризматичнішого залицяльника – кота Сплета. За старанність і креативність маленькі умільці отримали від працівників відділу яскраві кульки із написом «Я люблю бібліотеку», – зазначають на сайті бібліотеки.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/02/13/38d7f8b46042924fd09c13f3cc96dfdf.jpg)