Повністю розслабитися обслуговуючим дороги фірмам цьогорічна зима не дала. Хоч у лютому, проте снігу випало достатньо, аби очисна і посипна техніка могла виїхати на автошляхи.
Нашу увагу привернуло нове обслуговуюче підприємство в області. Крім вже відомих «Техно-Буд-Центру» і «Авакс-Проф», на дорогах з’явилася ще одна приватна фірма «Глобал Білд Інженіринг». Техніка саме цієї структури зображена на фото обласної Служби автомобільних доріг. Звідки «ростуть ноги» в цього підприємства і чи вплине його поява на стан доріг Тернопільщини, ми з’ясуємо в наступних матеріалах.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ