Про автопригоду неподалік села Буданів розповів нардеп Олег Барна. Зокрема, політик став свідком того, як через необережність водія автівку занесло і перевернуло на бік, – пише Доба.
— Їдемо з Тернополя дорогою через Буданів. Перед носом заносить та перевертає на бік «Жигуль». Вилазять хлопці через вікно дверей як танкісти з люку танка. Добре, що всі цілі. Шмаркачі купили машину, але не осмислюють відповідальності: колеса лисі, страховки немає, женуть по слизькій дорозі. Допомогли, витягли, дали настанови та попередили, — написав Олег Барна у себе на сторінці в мережі facebook.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ