Чудотворна Зарваницька Ікона прибула до Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. У зустрічі Ікони взяли участь Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Кир Василій, єпископ- помічник Кир Теодор, священнослужителі міста Тернополя та велике число вірян.
Настоятель Архикатедри отець Орест Павліський вітаючи Митрополита, подякував Архиєрею за можливість та нагоду того, що Ікона перебуватиме в храмі на протязі цілого тижня. «Зазвичай ми ходимо до дому Пресвятої Богородиці, до Зарваниці! А Сьогодні Матінка Божа, прославлена в своїй Іконі, прийшла до нас,- і це є для нас великим подарунком!»- сказав настоятель Собору.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
В свою чергу Митрополит Василій очоливши молебен до Пресвятої Богородиці заохотив усіх в особливий спосіб молитися за мир та спокій в Україні, – повідомляє Доба.