Патрульні допомогли витягти автомобіль зі снігового замету
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 9 Лютого, 2018 о 14:47
Через ускладнені погодні умови, упродовж нічної зміни,патрульні поліцейські несли службу в посиленому режимі. Екіпажі, які патрулювали на міжнародних дорогах державного значення, надавали всебічну допомогу учасникам дорожнього руху, зокрема, вантажівкам, які не в змозі були продовжувати рух. Також в окремих випадках вони організували реверсний рух з метою деблокування проїзду.
У місті екіпажі постійно моніторили ситуацію на дорозі, щоб рух не був заблокований через несприятливі погодні умови.
Зокрема, патрулюючи вулицю Львівську, 8 лютого, близько 20-ї години, на узбіччі дороги над крутим схилом, в снігових заметах, інспектори помітили автомобіль Renault Duster. Охоронці порядку негайно зупинилися та підійшли до водія, який стояв поруч з автомобілем. Чоловік розповів, що у зв’язку з погодними умовами не впорався з керуванням та повис над схилом… Патрульні разом із небайдужими громадянами витягли позашляховик із замету.
Опісля водій подякував за допомогу та продовжив рух.
Управління патрульної поліції в Тернопільській області нагадує водіям: бути обережним на дорозі і в час сильного снігопаду обмежити виїзди за місто.
11:26, 11 Січня, 2026
18:57, 8 Січня, 2026
23:05, 6 Січня, 2026