Два останні дні тернополяни та гості нашого міста були неприємно вражені раптовою зміною розкладу роботи улюбленого закладу громадського харчування. Очевидно, віднині і до віку “Стара піцерія” в Тернополі більше не працюватиме в суботу та неділю. Майте це на увазі, наступного разу плануючи своє сімейне дозвілля в уікенд, – пише Місто.
Усі, хто прийшов учора до дверей цього символу Тернополя був неприємно вражений оголошенням, виконаним не без допомоги кращих дизайнерів міста. Рятує, однак, що в обласному центрі з’явилося чимало доволі пристойних альтернатив, не на багато дорожчих по ціні, але значно якісніших за виконанням. Смачного.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ