У неділю, 4 лютого, на Хрещатику зібралися представники руху “Авто Євро Сила”, які вимагають доступного розмитнення автомобілів на єврономерах.
Автомобілі стояли вздовж головної вулиці столиці в кілька рядів від Майдану Незалежності до ЦУМу, передає Ukr.Media.
Перегляньте також:
- Масований нічний обстріл України: є руйнування та загиблі
- Місто позбавляють ресурсів, щоб тиснути на самоврядування, – Кличко про вилучення 8 млрд з бюджету Києва
“Якщо вартість автомобіля 1 тисяча євро, а 2 тисячі євро треба віддати за розмитнення цього автомобіля, ну що це за нісенітниця? Ми виступаємо, щоб були знижені не тільки мита, а й обмеження”, – сказав один з активістів.
Акція не є безстроковою. В акції взяли участь близько 500 автомобілів.
Автомобілісти провели свою акцію в один день із запланованим маршем партії “Рух нових сил” за відставку президента Петра Порошенка. Вони теж планували провести свій мітинг на Майдані.
На службу в центрі Києва заступили близько двох тисяч поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України. Вони стежили за правопорядком під час проведення запланованих масових заходів.
Нагадаємо, на Одещині суд скасував штраф у розмірі 500 тисяч грн за порушення митних правил, визнавши водія автомобіля з польськими номерами невинним.