У Тернополі завершили будівництво тролейбусної лінії, що з’єднуватиме вулицю Бродівську з існуючою тролейбусною мережею та пролягатиме від 6-го магазину до перехрестя вулиці Лук’яновича і йтиме на Промислову.
Згодом на цій території облаштують зупинки громадського транспорту та відремонтують дорогу. Після того лінією розпочнуть курсувати тролейбуси. За згодою місцевих мешканців, також планують відкрити двосторонній рух тролейбусів, які з’єднуватимуть масив Східний, центральний ринок та вулицю Бродівську. – Про це повідомляють у Тернопільській міській раді.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ