У Тернополі збудували нову тролейбусну лінію
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 2 Лютого, 2018 о 14:13
24.06.2026
17:26:54
У Тернополі завершили будівництво тролейбусної лінії, що з’єднуватиме вулицю Бродівську з існуючою тролейбусною мережею та пролягатиме від 6-го магазину до перехрестя вулиці Лук’яновича і йтиме на Промислову.
Згодом на цій території облаштують зупинки громадського транспорту та відремонтують дорогу. Після того лінією розпочнуть курсувати тролейбуси. За згодою місцевих мешканців, також планують відкрити двосторонній рух тролейбусів, які з’єднуватимуть масив Східний, центральний ринок та вулицю Бродівську. – Про це повідомляють у Тернопільській міській раді.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026