На Микулинецькому кладовищі відбулася поминальна панахида за бійцями Тернопільського батальйону територіальної оборони «Збруч», які загинули 1 лютого 2015 року під час пожежі у польовому таборі поблизу села Червоний Чабан, що на Херсонщині.
На панахиді були присутні родичі загиблих бійців та бойові побратими.
Перегляньте також:
- У Тернополі встановлять меморіальну таблицю легендарному командиру Сергію Королю
- Кременеччина плаче: на війні загинув 36-річний солдат Юрій Бончучний
Вшанувати пам’ять полеглих військовослужбовців прийшов і міський голова Тернополя Сергій Надал, який висловив співчуття рідним і близьким загиблих, які боронили Незалежність України.