Першою забила на сполох сусідка. Вона розповіла, що чоловік вбиває та їсть собак. Інші сусіди підтримують собакоїда. Більше того, вони приносять йому вуличних чи набридлих собак. І все це триває майже 10 років. Страшні картини бачать навіть діти.
Шкуродер каже, що на нормальну їжу йому не вистачає коштів, а всі заощадження витрачає на книги та самоосвіту. Розповідає, що у Голодомор їли навіть котів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Деталі – в сюжеті Надзвичайних новин.