Кілька годин тому в приміщення колишнього ОДТРК, а тепер філії Тернопільського суспільного телебачення трапилася біда. В обід зі сходів впав один з працівників суспільного мовника. Колеги одразу викликали швидку допомогу. Однак, допомогти чоловіку так і не змогли. Зараз у приміщенні ОДТРК працює поліція та судмедескперти. Правоохоронці з’ясовують, за яких обставин впав чоловік і чи він перебував сам на сходовій клітці. Відомо, що загиблому на вигляд 50 років. Звати його Роман. Коментувати ситуацію працівники філії суспільного відмовляються, – пише Овід.
Журналісти також очікують на коментар від правоохоронців, які можилво розяснять, що ж насправді сталося у приміщенні колишнього ОДТРК.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ