Молитва змінює кров, а миро діє як антибіотик

Опубліковано:
30 Січня, 2018

Те, що під час Божих піснеспівів у храмі людина почуває умиротворення, духовне полегшення, скаже вам багато вірян. Чимало є випадків і зцілення мироточивими іконами та хрестами. Науково підтвердити цілющий вплив молитви і мира на організм людини вирішив Михайло Лазорик з Ужгорода, – пише slovo.today

І після цього запатентував результати своїх досліджень. Молитва має сильніший ефект, ніж ванни та голковколювання Михайло Лазорик – кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської терапії Ужгородського національного університету, заслужений винахідник України, гомеопат, патентознавець.

Він запатентував 166 винаходів, над деякими з них працював спільно зі своїми студентами, які є співавторами багатьох праць. Ідея дослідити вплив молитви на кров прийшла Михайлу Івановичу п’ятнадцять років тому, адже він теж віруюча людина, ходить до церкви. Дослідження про вплив на кров голкотерапії та лікувальних ванн уже проводив. Тому зацікавився: а чи змінюється структура крові під час молитви?

Читайте також

Тернопільський владика привітав Патріарха Філарета з 89-літтям
Встигнути побачити: найбільша в Україні шопка отримала нові рухомі персонажі (Відео)
Храм навпіл: як жителі Тернопільщини міняють Московський патріархат на Київський (Відео)

Разом зі студентами взявся за працю. Священнослужителів вирішив не долучати, щоб вони не піддавалися сумніву щодо цілющого значення молитви. На експеримент зголосилося всього 15 чоловіків та жінок, які поставили умову: не оприлюднювати їхніх прізвищ. Це були юристи, медики та люди без жодної освіти. Пацієнти хворіли на атеросклероз, гепатит В, серцеві патології та інші недуги. 

Треба зазначити, що дослідження не проводилося водночас над усією групою, адже аналіз крові одного забирає чимало часу. Перед дослідом науковці брали капілярну та венозну кров, проводили аналіз. Потім хворий (або хтось із його знайомих) читав молитви хвилин 15-20 чи то подумки, чи з молитвослова. Це і «Отче наш», «Вірую», «Царю Небесний», псалом 50, до святих, до небесних покровителів. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові. – Результати першого ж пацієнта здивували неабияк! – розповідає Михайло Лазорик. – Чоловік ледве вижив у аварії, в якій загинув його брат. Мав остеомієліт (загноєння кісток ніг). 

Коли порівняли показники крові до та після молитви, виявилося, що рівень одного з показників фагоцитозу був у шість (!) разів нижчим, ніж до експерименту! В інших чоловіків – нижчий утроє, в жінок менші, адже вони емоційніші. Коли співставив результати дослідження про вплив на кров лікувальних ванн та голковколювання, то з’ясувалося, що молитва має… набагато сильніший ефект. 

Пояснюємо це тим, що під час запального процесу розвивається агресія проти збудника, а молитва діє заспокійливо. Своїм дослідженням ми підтвердили, що молитва – це не опіум для народу. Коли вона читається, звукові коливання діють на організм людини і викликають зміни показників крові. Тому що під час молитви ми включаємо свідомість, очі, слух і мовленнєвий апарат. 

Помазали миром безнадійне дитя – і воно стало… дихати Нещодавно до Михайла Лазорика звернулися священнослужителі православного монастиря, що у селі Кибляри Ужгородського району. Там мироточили камінь з Почаївської гори, ікона «Умиротворение погибших» та настільний дерев’яний хрест з металевим ликом Ісуса. З них монахи передали три зразки мира, але Михайло Іванович не знав, з якої конкретно святині. Одні люди скептично ставляться до дива мироточення, інші – вірять у це беззаперечно. 

Викладач зі студентами в Інтернеті знайшли окремі дослідження та зрозуміли, що найбільш всебічні та глибокі має… Інститут криміналістики ФСБ Росії. Тому пішли іншим шляхом: вирішили дослідити безпечність мира для людини. – Спочатку з’ясували, що взірці з миром не заражені бактеріями та грибами, – розказує про хід дослідження ужгородський науковець. – За місяць посіяли вирощені бактерії і додали до них крапельку кожного мира. З трьох взірців у одному блокувався ріст бактерій, тобто миро діяло як антибіотик. 

Через місяць повторили експеримент. І навіть у мирі, розведеному після десяти разів, ріст бактерій блокувався! В інших двох пробах мікроби розвивалися, отже, лікувального ефекту ці зразки не мали. Вже опісля монахи зізналися, що цілюще миро – з настільного хреста. Поки Михайло Лазорик зі своїми студентами проводили дослідження, в обласну дитячу лікарню в Мукачевому потрапив півторарічний хлопчик, який невдало впав. Дитя перебувало на апараті штучного дихання. Батьки попросили дозволу лікарів, чи можна помазати лобика тим миром з настільного хреста.

Медики, зважаючи на безнадійний стан дитини, дозволили. І сталося диво! Через 10 хвилин малюк почав дихати самостійно, а наступного дня, як запевняє Михайло Лазорик, його виписали з лікарні! 

Олена ПАВЛЮК, Закарпатська область

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #молитва, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #професор, #тернопіль, #тернопільські новини, #церква
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: