27 – 28 січня Тернопільський осередок Спілки Української Молоді в Україні проводитиме традиційну акцію «Доба», аби вшанувати пам’ять юнаків, які загинули у бою з більшовицькими військами під Крутами, а також пам’ять борців за волю України усіх часів.
Охочих просять приходити в приміщення колишнього слідчого ізолятора КГБ – у Музей політв’язнів за адресою: Тернопіль, вул. Коперніка, 1. Розпочнеться акція о 10.00 год. 27 січня, завершення – о 10.00 год. 28 січня.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Під час «Доби» учасники з їх добровільної згоди перебуватимуть 24 години в колишніх камерах слідчого ізолятора КДБ, зустрінуться з дослідниками історії визвольних змагань та поспілкуються з учасниками збройної боротьби за незалежність, матимуть нагоду послухати спогади колишніх політв’язнів.
Також відбудуться спільна молитва, гутірки, буде час на мовчанку, зустрічі з гостями, перегляд фільму, співи, прогулянка в тюремному дворику. У неділю о 10.00 годині в капличці пройде Літургія.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/01/26/47f221bddb9eb4b2cc3c3f16479a5a27.jpg)