На перехресті вулиці Тарнавського та проспекту Злуки 21 січня близько 6 ранку трапилася аварія. Тернополяни остерігаються цього місця, адже там загинула уже не одна людина. На щастя, цього разу обійшлося без летальних наслідків, – пише Терен.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Там водій авто Mazda, будучи п’яним, не впорався із керуванням та допустив наїзд на бетонний підмурівок рекламного щита, – повідомляють в Управлінні патрульної поліції Тернополя.
В результаті зіткнення чоловік травмувався. Постраждалого відразу доставили у лікарню. За попередньою інформацією, у чоловіка закрита черепно-мозкова травма та струс головного мозку.
Наразі усі подробиці інциденту встановлюють поліцейські.