На Тернопільщині незаконно видобували пісковик

Опубліковано:
18 Січня, 2018 о 16:43

Бучацьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому  за ч.2 ст.240 КК України за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жителі одного з сіл Бучацького району здійснювали незаконне видобування  пісковику в недіючому кар’єрі поблизу с. Русилів Бучацького району Тернопільської області.

На місці злочину виявлено та накладено арешт на вантажний автомобіль, що використовувався для перевезення незаконно видобутого каменю.

null

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #бучач, #камінь, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #пісковик, #тернопіль, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
50 бригада
11:51, 4 Червня, 2026

Історія військового Віталія з тернопільської бригади, який знищив ворожу точку запуску БпЛА

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: