Сигнальними ліхтарями у Тернополі облаштовують пішохідні переходи. Нещодавно опори для ліхтарів встановили і на пішохідному переході на вулиці Коновальця. Також з’явились ліхтарі і поблизу кільця на транспортній розвязці, що на проспекті Злуки, на вулиці Тарнавського, Коновальця.
Як повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Андрій Дроздовський, ліхтарі вже влаштовані на пішохідних переходах на Східному масиві, а саме – на транспортній розв’язці на вулицях Коновальця, Слівенська та проспект Степана Бандери.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Виготовляється проектно-кошторисна документація на встановлення світильників на масивах Сонячний, Дружба, Центр.