– Подія трапилась в четвер, 4 січня. Невідома особа, перебуваючи в крамниці, проникла у підсобне приміщення. Як результат, зловмисник викрав майно персоналу, завдавши збитків на суму 19 000 гривень, – повідомили в прес-службі поліції.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- У Тернополі шукали дівчинку, яку загубив дідусь
Правоохоронці звертаються до краян: якщо ви впізнали дану особу або знаєте її місцеперебування, чи інші деталі правопорушення, телефонуйте за номерами у Тернополі 27-11-70, або на лінію “102”.