Пропонуємо читачам Новин Тернопільщини перенестись в часі до 1920-1930-х років та завітати до тернопільського міста Кременець. Нашу увагу привернули сьогодні привернули світлини кременчан міжвоєнного періоду.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
Міжвоєнна мода вважається більш практичною та стриманою на відміну від моди попередніх десятиліть. Показна розкіш була в цей час замінена елегантністю. Особливо жіноча мода орієнтується на більш зрілий жіночний образ. Саме в цей час стала підвищуватися якість масового готового одягу. В Європі масову моду починає формувати Голлівуд, який доносить її через фільми до глядачів.
Для жінок міжвоєнного періоду новий капелюшок або сумочка були чи не єдиним доступним способом наслідувати тогочасну моду і внести новизну в свій образ. Тому на фото голови кременчанок так часто прикрашають стильні головні убори, які так часто ігнорують сучасні модниці в холодну пору року.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/51952e9930d38171a5119fb10c7a7797.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/59b6959fff736cdd6f3a42a2fe58a311.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/3adb89677b359ce434978748839f8df1.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/69ba1e8fbbb9250f2acd3ea8717aca91.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/b45e85da1fd68e15e96ad93547fcd00b.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/19735a5cc49525749293b9a8cafb5afc.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/29aae39d4677fa7e982ebbd23b95cd64.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/c6b8e01895fc412be9c9ce09ada08866.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/87878511c763e886eddccfdde74f8de3.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/c736d416a769325e081c350226a855fd.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/1da29e9326033745e83a065b390ba15a.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/3c8ba1b17fc39e90dc7173323bdeb725.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/ffe0dc64059f9e232c3c93cbf4db2022.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/f1214c793909d031c935c34ccf6ab2a6.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/2bd02e822820e4b6ab6a130737dfb498.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/703aa0536b90b8b6e675859eafaff599.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/0e46e05e6c35e9f7e143f26954ac7021.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/01/02/a6f936e89b64d5d946a9b2da0285bfdc.jpg)
Фото: http://collections1.yadvashem.org