1 січня у Тернополі відбувся смолоскипний марш, приурочений 109-ій річниці від Дня народження Провідника ОУН. Щорічно у цей день НВР “Правий сектор” спільно з побратимськими організаціями та небайдужими тернополянами віддає шану символу національної боротьби – Степану Бандері.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Центральними вулицями Тернополя кількасот націоналістів, вигукуючи гасла, крокували до пам’ятника Провідника, де пройшло віче.
“…І ганьба тим, хто зневірилися. Наше завдання показати своїм прикладом маловірним, що йти за принципами Бога й України можливо, потрібно і це єдиний правильний наш шлях. Дуже багато людей приходять і запитують:”а яким чином і що далі робити взагалі в цій країні? Чому не виїзжати за кордон?” Для нас я скажу дуже просто:”тільки власним прикладом.” – проголосив керівник обласного штабу друг “Вій” – Назар Сарабун.
Отож, шляхом власного прикладу і надалі будемо нести Українську Національну Ідею та показувати іншим правильний вектор руху. Адже як казав Степан Бандера: “Український національно-визвольний рух живе, розвивається і бореться далі. Всупереч всім спробам та пропаганді ворога убити його.”