Ланівчани перемогли в обласному конкурсі-виставці «Дідух- різдвяний дух». А саме, найкращою визнали роботу вихованців Лановецького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості. Цією новиною у Facebook у групі «МОЯ ЛАНОВЕЧЧИНА» поділився священик Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату отець Олексій Філюк.
Він також додав фотографію дідуха та його авторів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ