Старші жіночки, які під РАЦСом чіпляються до молодят із вітальними піснями та випрошуванням грошей, взимку почали “промишляти” і по-іншому. Відповідні світлини в соцмережі розмістив Олег Синовець, – пише 0352.
“Диверсифікація “підприємницької” діяльності біля РАЦСу. У зв’язку із міжсезонням та знеціненням національної валюти так звані бабульки-співульки змушені перекваліфіковувати свій бізнес”, – написав Олег Синовець.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Судячи з фото, жінки тепер просто чіпляються до перехожих. На фото вони “вполювали” іноземців. Із протягнутої руки можна зробити висновок, що гроші вони тепер просять і без весільних пісень.
“В піст бабульки-просюльки!”, – іронічно прокоментував Юрій Кулик.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/12/24/f76b25bd042eeebe8f9184c2285c332d.jpg)