У Тернополі запрацювали зимові фонтани. Працюють вони не лише ввечері, а й удень. Щоправда у світлу пору доби вогні фонтанів не дуже помітні, та все ж, привертають увагу перехожих.
«Зимові фонтани дуже прикрашають наше місто, ввечері вони особливо красиві, але вдень теж створюють святковий настрій, коли ніжно мерехтять. Ми з донечками любимо прогулюватися біля фонтанів та милуватися красою новорічного Тернополя», – розповідає тернополянка Олена Шпак.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/12/19/c530f82f235e32b9f7114fdbaf1d20ca.jpg)