Протягом двох останніх тижнів яйця на українських ринках подорожчали до 27-30 гривень за десяток. Проте, очікується, що ціни на цей продукт впадуть у січні, – розповідають в Українській асоціації постачальників торговельних мереж. На ринках Тернополя вартість яєць  становить від 20 до 30 гривень за десяток, залежно від їх розміру та  постачальника.

Виробники запевняють, що у січні вартість курячих яєць знизиться орієнтовно на 7 гривень, адже ринок збуту не є надто великий, а цього продукту є вдосталь. За інформацією державної служби статистики України в області, ціни на курячі яйця цьогоріч на Тернопільщині зросли майже на 20%.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #магазин, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #ринок, #тернопіль, #тернопільські новини, #ціна, #яйця
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: