Депутати тернопільської міської ради Іван Сороколіт та Ігор Турський відвідали зону АТО. Під час свого візиту представники тернопільської влади завітати до однієї із місцевих шкіл, аби передати дітям подарунки від їхніх однолітків із навчального закладу №24.
“Агенція розвитку вугледара” запросила до нашого міста друзів – волонтерів та громадських активістів з Тернопільщини, серед яких депутати Тернопільської міської ради Іван Сороколіт та Ігор Турський, а також брати Андрій та Іван Бучинські, – йдеться у повідомленні Агенції розвитку вугледара, – пише Терен.
Перегляньте також:
- У Тернополі встановлять меморіальну таблицю легендарному командиру Сергію Королю
- Кременеччина плаче: на війні загинув 36-річний солдат Юрій Бончучний
Також під час візиту депутати обговорили можливість приїзду діток із зони АТО до Тернополя.