У Тернополі наприкінці листопада під час сесії обласної ради було створене міжфракційне об’єднання «Рівні можливості». До нього увійшли депутати-жінки семи політичних сил, серед яких представниця фракції «УКРОП» Інна Вовчок.
Відповідне рішення було прийняте під час третього пленарного засідання 7 сесії Тернопільської обласної ради, яке відбулося 8 грудня.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
— Основним завданням нашого об’єднання є покращення становища в суспільстві та активізація діалогу щодо забезпечення рівності в різних сферах суспільно-політичного життя. Ми хочемо забезпечити рівні права та можливості для усіх соціальних груп населення на території Тернопільської області. Для цього ми налагоджуватимемо співпрацю з районними радами та громадами, — поділилась Інна Вовчок.
За словами укропівки, депутатська група «Рівні можливості» також допоможе посилити політичну участь жінок у Тернопільській обласній раді та забезпечить рівні права та можливості у політиці.
Члени між фракційного об’єднання наголошують на тому, що їхня діяльність буде спрямована на вирішення соціальних проблем.