Між Кременцем та Почаєвом у кювет з’їхав рейсовий автобус. Під час пригоди ніхто не постраждав. Про випадок повідомляє ternopil.news. Також є відео, що поширювали тернополяни в Instagram. Інформацію про інцидент підтвердили у відділі комунікації ГУ НП в області та зауважили, що під час пригоди ніхто ніяких тілесних ушкоджень не отримав.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ